KUĞU ASANSÖR
Telefon : 0 332 238 77 14 - 0 536 648 53 60
bilgi@yukasansoru.name.tr
=- Kurumsal -=
Firma Profili;

KUĞU ASANSÖR; Konya'da halatlı ve hidrolik yük asansörlerin imalat ve Montajı alanında faaliyet göstermektedir.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


20 Yıldır yük asansörlerinin imalat ve montajı alanında, geçen zaman içinde pek çok yük asansörünün imalat ve montajını tamamladık. Gelecektede bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma hedefindeyiz.


Yük asansörlerini; Fabrikalara, atölyelere, depolara, mandıralara, işyerlerinde, konutlarda, hastanelerde ve otoparklar gibi pek çok yerde kullanılır.


Yük Asansörü sektörüne verilen emeğin getirdiği tecrübe ile bilgi birikimi ile her türlü projenin montaj, revizyon ve bakım hizmetini en gelişmiş teknoloji imkanlarını kullanarak gerçekleştirmektedir. Bu anlayışla gelen talepleri kaliteli ve hızlı şekilde karşılamayı öncelikli hedef olarak belirlemiştir.


Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


yük asansörü, halatlı yük asansörü fiyatları, hidrolik yük asansörü, küçük yük asansörü, basit yük asansörü, apartman yük asansörü, yük asansör fiyatları